Zaloguj
Reklama

VIII Konferencja Akademia Serca

Autorzy: Fundacja Serce Dziecka
Akademia serca 2019
Fot. Fundacja Serce Dziecka
Akademia serca 2019
(0)

Wrodzona wada serca. Co jeszcze i co dalej? Jak żyć z wrodzoną wadą serca i jak wchodzić w dorosłość? O tych i innych zagadnieniach związanych z wadami serca porozmawiają uczestnicy VIII Konferencji Akademia Serca poświęconej problemom dzieci z wadami serca.

Reklama

Wydarzenie organizowane przez Fundację Serce Dziecka odbędzie się w dniach 26-27 października w budynku RONDO 1 w Warszawie.

Za merytoryczną stronę wydarzenia odpowiedzialny jest Komitet Naukowo-Organizacyjny Konferencji, w skład którego weszły:

Prof. dr hab. n. med. Wanda Kawalec
Prof. dr hab. n. med. Grażyna Brzezińska-Rajszys
Katarzyna Parafianowicz, Prezes FSD
Beata Kulesza, Prezes FSD
Ewa Michalska, Członek Rady Fundacji

Do udziału w Konferencji zaproszeni zostali najwybitniejsi specjaliści w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii, którzy podzielą się ze słuchaczami najnowszą wiedzą i przedstawią aktualne nowinki medyczne. Wśród gości pojawią się m.in. dr n. med. Małgorzata Żuk, dr Anna Mazurek-Kula czy dr Filip Pawliczak, kardiolog z wadą serca.

Akademia Serca to też doskonała okazja dla rodziców i lekarzy do wymiany doświadczeń. Jest przestrzenią merytorycznej dyskusji na temat tego, jak postępować z dzieckiem obciążonym wadą serca, jak mu pomagać i leczyć, by mogło rozwijać się tak, jak jego rówieśnicy.

Program Konferencji i zapisy najdziecie TUTAJ

Patronami medialnymi konferencji są serwisy EdukacjaMedyczna.pl oraz ForumKardiologiczne.pl

 

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze