Zaloguj
Reklama

Dziś rusza kampania "Zadbaj o serce"

Autorzy: Medical Media Solutions
Serce
Fot. Pantherstock
Serce
(0)

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z publikacją “Zadbaj o serce”. Projekt ukaże się 25 września wraz z dziennikiem metrocafe.pl.

Reklama

Jego celem jest pokazanie jak można radzić sobie z wieloma chorobami kardiologicznymi oraz uświadomić pacjentów, że nie są osamotnieni w walce z nimi. Poprzez wypowiedzi zaproszonych Ekspertów ma edukować jak i wspierać pacjentów. Mamy nadzieje, że będzie to swojego rodzaju inspiracja do tego co należy zrobić, aby nie poddać się podczas walki z chorobą.

Patronem medialnym projektu zostało ForumKardiologiczne.pl

Fot. Medical Media Solutions

Projekt otwiera artykuł Prof. dr hab. Piotra Hoffmana, Prezesa Elekta Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego na temat migotania przedsionków jako najczęstszej utrwalonej arytmii oraz artykuł Prof. dr hab. Piotra Pruszczyka dotyczący nowych leków przeciwzakrzepowych. Jednym z ważniejszych tematów publikacji jest nadciśnienie płucne, w szczególności polecamy zapoznać się z wypowiedzią Prof. dr hab. Adama Torbickiego oraz Pani Alicji Morze, która reprezentuje Polskie Stowarzyszenie Osób z Nadciśnieniem Płucnym i Ich Przyjaciół.

Zwróćcie też uwagę na materiał dotyczący kampanii „Ciśnienie na Życie”, której głównym celem jest edukacja Polaków na temat profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego oraz zachęcenie ich do regularnej kontroli ciśnienia tętniczego krwi. Na łamach Publikacji znajdziecie również wywiad z Prof. dr hab. Krzysztofem Filipiakiem z Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala w Warszawie, który zwraca uwagę na fakt jak ważny dla naszego układu sercowo – naczyniowego jest koenzym Q10.

Zapraszamy do lektury. Specjalnie dla czytelników ForumKardiologiczne.pl publikacja w wersji online: http://medicalms.pl/wp-content/uploads/2015/09/Zadbaj-o-serce_wrzesien_2015.pdf

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(0)
Komentarze