Zaloguj
Reklama

Kampania "Twoje serce"

Autorzy: Mediaplanet
Kardiolog
Fot. Pantherstock
Kardiolog
(5)

Już dziś ukaże się w dzienniku Rzeczpospolita ukaże się kampania "Twoje serce". Patronem medialnym akcji jest serwis ForumKardiologiczne.pl

Reklama

11 edycja kampanii „Twoje serce” przygotowana przez wydawnictwo Mediaplanet ukazała się w dniu dzisiejszym, w dzienniku Rzeczpospolita oraz na portalu http://www.byczdrowym.info/zdrowe-serce. Razem z ekspertami, kardiologami, kardiochirurgami oraz fundacjami, podjęliśmy najważniejsze tematy dotyczące chorób układu sercowo-naczyniowego.

fot. Media Planet

Wsparcia merytorycznego udzieliło nam między innymi Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego, Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej, Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, Instytut Kardiologii, III Klinika Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W kampanię zaangażował się Pan Piotr Bałtroczyk–dziennikarz, poeta, konferansjer, prezenter telewizyjny i radiowy, który udzielił nam wywiadu oraz zagościła na okładce naszej publikacji. Zapraszamy do bardzo ciekawej lektury.

Piśmiennictwo

Informacja prasowa


Reklama
(5)
Komentarze