Czy problemy z niedociśnieniem mogą być przyczyną braku ochoty na...
Forum: Nadciśnienie tętnicze, problemy z krążeniem
Temat: Naturalne środki, które obniżają ciśnienie? (9)
- https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p867379https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie? Gość
Cześć!
Od jakiegoś czasu usiłuję znaleźć naturalne środki, które obniżają ciśnienie. Możecie coś polecić? - https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p871064https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie? Gość
Ciemna czekolada, herbata z hibiskusa i czosnek. Oczywiście nie mieszać
- https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p991768https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie?
Myślę, że ogólnie dieta oparna na roślinach powinna być pierwszym zaleceniem. Jednocześnie trzeba ograniczyć sól, a jeśli musimy dodawać ją do niektórych posiłków to niech będzie to różowa sól himalajska.
Zapraszam do poczytania o filmach na http://vewex.org.pl
- https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p1026311https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie?
A czego szczególnie powinno się diecie unikać?? Sól to wiem, a coś jeszcze??
_______________________________________________________________
Jeśli interesują Cię tłumaczenia w mieście Warszawa zapraszam na www.centrum-jezykow.pl/ - https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p1038574https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie?
Bardzo dobre jest spacerowanie codziennie przez 30 minut. Dieta powinna być wzbogacona w potas. Sól powinna zostać całkowicie wyeliminowana. Spożywany regularnie czosnek obniża ciśnienie krwi.
- https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p1173073https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie?
Ja słyszałem jeszcze, że pomagają spacery i produkty bogate w potas banany, pomidory i śliwki
- https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p1240548https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie? GośćGość 2014-07-08 13:01:14
Cześć!
Od jakiegoś czasu usiłuję znaleźć naturalne środki, które obniżają ciśnienie. Możecie coś polecić?
Witam,
widze ze post jest sprzed dwoch lat ale jezeli nadal masz problemy to proponuje wejsc na strone www.q10revolution.pl a z pewnoscia bardzo szybko sobie poradzisz z problemami - https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p1247677https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie? Gość
ktoś tu pisał o pomidorach, też o tym słyszałam dodatkowo mają działanie anty- rakotwórcze.
- https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html#p1455930https://www.forumkardiologiczne.pl/forum/naturalne-srodki-ktore-obnizaja-cisnienie/watek/867379/1.html Naturalne środki, które obniżają ciśnienie? GośćTreść zablokowana przez moderatora
- Gość
- Problem z libido a nadciśnienieForum: Problemy z ciśnieniem
- Lisinopril i daneb
Leczę się na nadciśnienie. Mieszkam w UK. Mądry lekarz w UK dał mi...
- Co sadzić o takim ciśnieniu?
Witam, mam pytanie odnośnie ciśnienia, co sądzicie o takim ciśnieniu;...
Forum: Problemy z ciśnieniem - Twynsta 80/10 skacze ciśnienie po kilku latach spokoju.
Moja mama (70 lat ) od wielu lat bierze Twynsta 80/10. Od kilku dni w nocy i rano ciśnienie...
Forum: Problemy z ciśnieniem