Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Problemy z ciśnieniem

(4)

Grupa przeznaczona dla osób, które chorują na nadciśnienie, a także dla zainteresowanych profilaktyką.

Temat: Norma ciśnienia tetniczego u dzieci (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    09-11-2012 18:53:05

Prosze o informacje, jaka jest górna granica normy ciśnienia tetniczego dla dzieci.
    Interesuje mnie to gdyz bezpośrednio dotyczy mojego syna, ktory ma 4lata i wrodzone wodonercze. Nie ma nadwagi. Wazy 19kg przy wzroscie 110cm. Od okresu operacji ( grudzien 2008 ) okresowo ma podwyzszone cisnienie, jest to oczywiscie monitorowane przez naszego nefrologa. Ostatnio mial cisnienie w normie, ponad pol roku temu, dzis mierzono mu i mial 120 na 60. Martwie sie a nie pamietam normy, nie moge tez znalesc nigdzie konkretnej informacji na ten temat, moze Panstwo jestescie w stanie mi pomoc.

Zobacz inne dyskusje

• Cześć! Od jakiegoś czasu usiłuję znaleźć naturalne...
  • Wyczytałem w internecie, że dobre są pestki dyni i zurawina, a wy macie...
  • więc jakie mam ciśnienie prawidłowe czy nie??jest bardzo różne...
  • Zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze, czy mogę coś z tym zrobić...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/18li0021rf_kobieta_ciaza_lekarz_badanie_cisnienie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPoczątek drogi ku dobremu ciśnieniu
    W przeszłości za leczenie odpowiedzialny był kapłan-lekarz,...
    Twoja sugestia